Wpisy gościnne

Witaj

Jeśli jesteś zainteresowany wpisem gościnnym u mnie na blogu to bardzo dobrze trafiłeś. Już tłumaczę na czym to polega.

Ostatnio wystartowałam z ciekawym cyklem „Jak zostać…?. Pierwszy wpis z tej serii jest mojego autorstwa i opowiada o części mojej kariery jako fryzjer i jego początkach. Chciałabym aby co jakiś czas pojawiały się na moim blogu ciekawe historie innych ludzi.

Wszystkie będą pojawiać się pod specjalną kategorią -> TUTAJ

Jeśli i Ty chcesz współtworzyć to miejsce i sam/a podzielić się swoim doświadczeniem, zabawną opowiastką, przestrzec innych przed czymś lub opowiedzieć jak to się stało, że jesteś tym kim jesteś to gorąco namawiam do napisania do mnie.

Wyślij maila z gotowym tekstem na adres blogabella.blog@gmail.com podając w tytule „Jak zostać”


Zasady

Wpisy gościnne są bezpłatne, co oznacza, że ja nie płacę za nie Tobie ani Ty mi nie płacisz za ich publikację.

Działamy na zasadzie wzajemności. Jeśli prowadzisz jakąś stronę, fp lub kanał to chętnie Cię podlinkuję i sama będę wdzięczna za udostępnienie.

Na chwilę obecną wpisy pojawiać się będą nieco nieregularnie, ale w w ilości około 2-3 na miesiąc.


A teraz przejdźmy do sedna i powiem Ci na jakich historiach najbardziej mi zależy.

Jak zostać.. no właśnie. Dokończ to zdanie sam/a. Możesz napisać jak zostać nauczycielką, naukowcem, ekspedientką w nietypowym sklepie, oszukaną, porwaną, zaskoczoną, szczęśliwym człowiekiem, podróżującym po świecie, niespodziewaną mamą pięcioraczków, właścicielem psa, opiekunem niepełnosprawnego, wolontariuszem na misji zagranicznej, spełnionym fotografem albo…. co tylko Twoja kreatywność Ci przyniesie. Zdjęcia do tekstów jak najbardziej mile widziane.


Zastrzegam sobie prawo odmowy publikacji jeśli Twój tekst narusza prawo polskie, jest plagiatem (dotyczy także zdjęć), obraża innych, szerzy mowę nienawiści, jest wulgarny lub jest po prostu złej jakości.